Drammen stasjon har fått fine nye skilt

Alt lykkes for Drammen. Europamesteren i byutvikling soper inn annerkjennelse fra nær og fjern. Knapt noe går på skeive for Drammen, men Egil Hagerberg har øynene med seg.

Det ga Bare Egil Band en nyskrevet sang, skrevet på Egils spasertur fra  jernbanestasjonen til konsertpuben Buddy, hvor drammenserne samme kveld dro til med allsang.

Konserten ble Egils beste så langt i år, eller det vet jeg egentlig ikke, men Egil selv er i alle fornøyd på sin egen blogg, og flere jeg har snakket med, og som også var tilstede, er også smilende fornøyde selv flere dager etterpå. Så om du ikke var på konserten, er det jo ingen grunn til ikke å delta på litt allsang i egen stue. Her er alt om Drammen stasjons fine nye skilt.

Drammen stasjon har fått fine nye skilt

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan dine kommentardata behandles..